Mielieji draugai, klientai, partneriai. Džiaugiamės ir dėkoju kad esame kartu, o su kai kuriais Jūsų jau ne vieni metai sėkmingai bendradarbiaujame. Subūrėme stiprią profesionalią specialistų komandą ir kasdien dirbame, tam kad mūsų klientai gautų tik kokybiškas paslaugas. Dėkoju kiekvienam klientui asmeniškai už parodytą pasitikėjimą mūsų įmone, kad kartu pasiekėme ir toliau pasieksime geriausių rezultatų. Atsiprašome, kad ne visų Jūsų padėkos yra matomos. Per kurį laiką pasistengsime sudėti visas.
Andrius Krisiūnas, UAB “Miškelis” direktorius.

UAB “Miškelis” pagal rangos sutartį atliko žolės pjovimo darbus aukštos įtampos pastotėse. Darbai buvo atlikti laiku ir kokybiškai.
Mindaugas Giedraitis
Andrius su savo komanda teikia jau 7 metai, mums miško atsodinimo ir priežiūros paslaugą. Esame labai patenkinti atlikimo kokybę ir žinoma kaina.
Dalia Kuprėnaitė, Kauno rajonas
Norime padėkoti visam be išimties personalui dirbančiam UAB “Miškelis”. Ir toliau laikykite savo itin aukštą profesionalumo lygį, nepamiršdami ir malonaus bei nuoširdaus bendravimo. Jokiu būdu nepavirskite panašiais į diletantiškas, bet arogantiškas kitas įmones. Sėkmės ir sveikatos.
Jonas Končius, Ūkininkas, Prienų raj.
Ačiū “Miškeliui” ir jo visiems vyrams už kokybišką miško priežiūrą.
Darius Baralauskis, Skuodo raj.
Jūsų kolektyvas- puiki emocinė ,kultūrinė,dvasinė ir profesionalumo oazė.Puikus kolektyvas,malonus aptarnavimas,šilti,nuoširdūs santykiai su klientais .Ačiū už geras emocijas efektingą darbą.Išskirtinė padėka ir šilčiausi prisiminimai bei amžinos rekomendacijos. Jūs nuostabūs
Remigijus ir Liuda, Miško savininkai
Va tik sugrįžome iš mūsų miško ir nekantraujame pasidalinti nepakartojamais įspūdžiais. Mes nesame labai išrankūs įmonėms, tad prioritetą teikiame toms įmonėms kurios gali ir sugeba darbus padaryti kokybiškai. Yapč svarbu kainos ir kokybės santykis. Labai profesionali įmonė. Apskritai, labai maloniai bendraujantis ir savo darbą puikiai išmanantis kolektyvas (norėčiau išskirti įmonės vadovą Andrių už didelį atsidavimą darbui) Labai smagu, kad Lietuvoje dar vis yra žmonių kuriems svarbu geras vardas, o ne pinigai., Gal buvau kiek priekabus, bet Jūsų žmonės puikiai susitvarkė su iškelta užduotimi.
Jurgita ir Aldas, Ūkininkai, Kelmės rajonas
Jau 4 metai kaip mano mišką prižiūri UAB „Miškelis“. Tikriausiai per tiek laiko, manau galima pažinti žmones ir vadovą. Trumpai ir drūtai, įmonė kurią rekomenduoju ir rekomenduosiu visiems savo draugams ir pažįstamiems.
Birutė Petkienė, , Molėtu rajonas.
Ačiū UAB „Miškelio “ vadovui už didelę pagalbą atsodinant iškirstą mišką tėvelių žemėje
Jonas Andriejauskas, Ūkininkas,Varėnos rajonas.
Ačiū vyrai už puikiai ir laiku atliktus darbus. Mes dar susitiksime.
Vytautas Gricius, Savininkas, Klaipėda